Rozsah kursu: 1 den

Cena: 4800 Kč

 

 

Cíl: Precizní aplikace stínování rtů včetně korekce a zvýraznění kontur

Kurs je určený pro všechny, kteří již vykonávají permanentní makeup.

Ještě nikdy nebylo tak snadné vytvořit přirozeně barevně zvýrazněné rty. Objevte radost z nových možností organických a minerálních barev.

Cílem tohoto odborného kurzu je naučit se správně provádět permanentní makeup rtů.  Kurs je veden tak, že stylista po skončení umí provést konturu rtů včetně jemných korekcí tvaru rtů. Důraz je kladen na zvládnutí dovednosti pozvolného jemného stínování rtů a zvládnutí správné volby barvy jak pro technologii míchání barev v kelímku tak pro technologii míchání barev přímo v pokožce

Obsah kursu:
Absolvent se naučí vytvarovat a předkreslit rty klientky tak, aby byly v harmonii s jejím typem obličeje. Zvolit barevný odstín, který zvýrazní krásu a přirozený půvab obličeje.

Nauka o složení micropigmentových barev a pochopení vlivu organických a minerálních barev na výslednou barevnost.

NOVINKA: použití podkladové organické barvy a její doplnění barvou pro zvýšení intenzity nebo umocnění matného vzhledu rtů. Korekce nevhodné barevnosti dřívějšího tetování, získání „Nude“ vzhledu rtů.

Správná příprava pokožky před aplikací a správné ošetření čerstvě provedeného permanentu pro dokonalou lokální i barevnou stabilizaci pigmentu v pokožce. Vliv hloubky vpichu a uspořádání jehel na výsledný vzhled.

V den kurzu sleva na nákup materiálu ve výši  10%.

Absolvent získá osvědčení o odborné způsobilosti„Profesionál tetování kontur a stínovaní rtů“

Kurz sestaven na základě stáží v Německu.

Lektor: Bc. Božena Volavá Davidová

Alena Paluříkové Permanent Institut

 

Termín kursu: 16.2., 13.4., 15.6., 14.9., 16.11.2013

 

http://permanent-insitut.reservio.com/

 

 

Přihláška:česky deutsch