Speciální liftingové ošetření CAVIARON 

Jedná se o nadstandartní ošetření speciálními produkty, které obsahují protivráskové peptidy, kyselinu hyaluronovou, kaviár a třeba i hroznový a avokádový olej. Ihned po ošetření je pleť viditelně vypnutější, zářivější a zejména oblast kolem očí vykazuje znatelné výsledky. Oční víčka jsou otevřenější a mizí kruhy pod očima. Použité přípravky jsou jediným produktem na trhu, kdy je skutečně ihned vidět efekt. Přípravky je možné zakoupit a pokračovat v domácí péči.

Jednorázové  LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ CAVIARON 1250 Kč

Fotografie byly pořízeny před a 3 minuty po nanesení séra CAVIARON Instant Lift Serum.

 

 

CAVIARON INSTANT LIFT SERUM

OKAMŽITÝ LIFTINGOVÝ EFEKT

 

V několika minutách viditelně vypnutější a hladší pleť. Tento účinek je po několika hodinách  ještě zřetelnější. Vrchní i spodní víčka po již 1. aplikaci viditelně otevřenější. 

Použití:

Pomoc aplikátoru naneseme malé množství séra na celou oblast očního okoli a pomocí bříšek prstů vklepeme do pokožky. V příštích minutách nastoupí vyhlazující očividný efekt. Na závěr můžete nanést Váš make up.

 

CAVIARON SMOOTHING SERUM

ESENCIÁLNÍ  PÉČE

 

Vzácné výtažky a pečující výtažky, které toto sérum obsahuje se postará o intesivní hydrataci, zjemnění a vypnutí pokožky..

Účinné látky jako je koncentrāt z kaviāru, kolagenu a kyselina hyaluronová ochraňují pleť vůči stresu a viditelně mizí mimické vrásky. Díky bioaktivním peptidům je pokožka vypnutá a září.

Použití:

Ráno a večer malé množství séra na vyčištĕnou pleť a jemně vklepeme konečky prstů.

 

 

CAVIARON  CLEANSING LOTION

HLOUBKOVĚ ČISTÍ PÓRY A PLEŤ

 

Inovativní složení čistí zcela důkladně od makeupu a líčení. Díky intensivnímu a zároveň jemnému čištění připravuje pleť na další péči.

Účinné látky jako je velice hydratující extrakt kaviáru, cholesterolu a lecitininu, udržuji pružnost, pevnost a přirozenou barieru

Použití:

Malé množství odličovacího přípravku naneseme na odličovací tampon či houbičku a jemně setřete oční partie. Při použití na celý obličej, doporučujeme nanést prsty, lehce promasírovat a opláchnout  vodou.


SPECIÁLNÍ LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ CAVIARON

česky deutsch