CELLSTORY

Cellstory - tekuté jehly do pokožky, prevence botoxu,

obohaceno kmenovými bunkami


Luxusní program pro domácí péči
o pleť s vyšším obsahem Microspear

 

Cellstory jsou cílené produkty na konkrétní problémy. Není nutné poskládat do své rutiny 10+ produktů, stačí se zaměřit na aspekty, které chcete změnit, a přizpůsobit si kosmetiku dle současných potřeb vaší pleti. Korejská kosmetika proslula nejen inovativním složením. Díky vysokému standardu a dravé konkurenci se výrobci snaží neustále zlepšovat. Korejské laboratoře neúnavně testují, patentují a zkouší přijít s další revoluční novinkou. Popohání je i nároky korejských spotřebitelů; v televizi běží beauty pořady zaměřené na testování nových produktů, každý rok se vyhlašují kosmetické ceny a dokonce používají mobilní aplikace hodnotící ingredience. Výrobci tedy moc dobře znají názory svých spotřebitelů a ví, kterým směrem se vydat za zlepšením. Výsledkem jsou účinné, kosmeticky elegantní produkty.

 

Ampulka s vysokým obsahem živin s roztokem pro kultivaci kmenových buněk rostlin a 3GF (EGF / IGF / FGF) pomáhá proti vráskám a zjasnění pleti. Kyselina hyaluronová a Centella Asiatica Extrakt zvlhčují a zklidňují pokožku.

Kmenové buñky z Lotosu ořechonosnýho. V kosmetice se používá hlavně extrakt z lotosu nucifera. Funguje jako kondicionér. Udržuje správnou hydrataci pleti. Zvlhčuje a napomáhá udržovat pleť hladkou a pružnou. Má antioxidační charakter a zlepšuje vylučování toxinů z těla a kůže. Napomáhá obnovovat kožní buňky a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Sjednocuje nerovnosti pleti, snižuje viditelnost pigmentových skvrn, vyrovnává pletový tón. Urychluje hojení poškozené kůže.

Cena ošetření 3400 Kč/90 min

česky deutsch