Kosmetika

Nabízíme ošetření zcela přírodními produkty firmy NOBILIS TILIA A DIOCHI
Jedná se o exkluzivní řadu tvořenou esenciálními oleji z rostlin, které jsou získávány za studena, tudíž nemění původní charakter tepelnou úpravou. Tyto oleje jsou obsaženy v kosmetických přípravcích s kterými pracujeme. Jedná se zejména o účinné směsi, které vyživují a zanechávají pokožku mladou a zářivou. Skrývají v sobě regenerační sílu kadidla, havajského santalového dřeva, levandule, myrhy, slamněnky, růže a jiné. Redukuje výskyt jemných rýh a vrásek. Podpora pokožky na buněčné úrovni.Poskytuje krátkodobé i dlouhodobé výhody redukce výskytu jemných rýh a vrásek a prevence budoucích známek mechanického  stárnutí.

Éterické oleje mají schopnost proniknout hluboko do lidského organismu a příjemně ovlivňovat celkový psychický stav člověka, který má zpětně vliv na zdraví a vzhled naší pleti. To jedna z hlavních předností aromaterapeutické kosmetiky ve srovnání s kosmetikou klasickou.

Aromaterapie a kosmetika okouzluje množstvím vůní, které jsou jsou nám příjemné a přinášejí nám radost. Aromaterapeutické kosmetické přípravky péče opleť obsahují bioaktivní látky z farmaceuticky významných rostlin, zejména éterické oleje, bylinné extrakty a vitamíny, rostlinné oleje, olejové maceráty, lecitin, karoten a další. Působí velice příznivě na zlepšení celkového stavu vzhledu a fyziologických funkcí pleti.

Zajímavostí je omlazení pokožky pomocí BIOFÁZE

BIOFÁZE:

Jedná se o unikátní metodu přírodního ošetření pokožky založenou na stimulaci vlastních enzymů v nich obsažených. Pomáhá uchovávat vitalitu pleti, omlazení, posiluje a podporuje její ochranu. Přináší úlevu při celé řadě potíží. Vyjímečnost metody spočívá v tom, že výrobky neobsahují enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivují enzymy, které naše tělo, včetně pokožky, přirozeně obsahuje.

 


Ošetření nabízíme:

Základní řadou v ceně 590 Kč

Zahrnuje - čistící přípravek, peeling, změkčovač pleti, hloubkové čištění ultrazvukem, ruční obličejová relaxační masáž, galvanizace pleti galvanickou žehličkou, obličejovou masku, závěrečné sérum a krém, úprava obočí, depilace, barvení řas a obočí

 

Liftingové ošetření v ceně 790 Kč

 Zahrnuje - čistící přípravek, peeling, změkčovač pleti, hloubkové čištění ultrazvukem, ruční liftingová masáž obličeje a dekoltu, galvanizace pleti galvanickou žehličkou, obličejovou masku, závěrečné sérum a krém, úprava obočí, depilace, barvení řas a obočí

 

Nadstandartní liftingové ošetření v ceně 890 Kč

Zahrnuje - čistící přípravek, peeling, změkčovač pleti, hloubkové čištění ultrazvukem, ruční liftingová masáž obličeje a dekoltu, mikroromasáž očního okolí, masáž rukou, galvanizace pleti galvanickou žehličkou, obličejovou masku, závěrečné séru a krém,úprava obočí, depilace, barvení řas a obočí.

 

Biofáze v ceně 890kč


česky deutsch