Permanentní make-up

Jedná se o trvalé nalíčení, Trvalé nalíčení je dvoufázová služba. Kdy při první návštěvě se aplikují granulky  pigmentu do povrchu kůže,která je tenká jako papír. Těchto granulek se pokusíme do pokožky dostat co nejvíce. Poté je zákaznice poučena, jak se o pokožku starat a nastává hojící proces. Tento je u každého individuální.
Granulky pigmentu jsou pro tělo cizí předmět, který chceme odhojit a zbavit se ho. Jak moc- to záleží na každém z nás. Něco však zůstane, nýbrž pod mikroskopem je výsledná linka místy světlejší. V druhé návštěvě se celý proces opakuje stejně jako v první fázi a tak se zajistí dokonalost. Permanentní makeup vydrží 2 roky pěkný, 5 let viditelný, ale je dobré, po 2 letech oživit.
První návštěva Vás přijde na 1650 Kč, druhá návštěva také na 1650 Kč.Touto metodou zvýrazňujeme oči, obočí a rty.


Permanentní makeup Obočí:

Obočí můžeme zvýraznit dvěma způsoby. Buď vykreslíme plný tvar a nebo pouze chloupky. Plný tvar je vhodný pro zákaznice, které nemají vůbec žádné chloupky v obočí a dokreslení pouze chloupků je vhodne pro ty, které nějaké chloupky mají a chtějí jen podpořit přirozený tvar.

Barva u obou metod je decentní a podobá se vlastní barvě přírodního obočí


 

 

 

Permanentní makeup Oční linky:

Oční linky lze provádět mnoha způsoby tak, aby oko zákaznice bylo v harmonii s tvarem obličeje. Někdo potřebuje oči přiblížit k sobě, někdo zase oddálit od sebe a jiný zase zvětšit, či vykreslit mandlový tvar, nebo kočičí oči. To vše permanentní oční linky dokáží. A nebo jednoduše jen zvýraznit svůj přirozený tvar oka a podpořit zahuštění řas. Řasy tak vypadají hustější a tvar oka působí dokonale.

To, zda jsou vhodné linky protáhlé, ohlé, výrazné, tenké, zda i spodní, nebo jen náznak v poslední třetině oka, to vše zjistíme předkreslením. Rovněž i barva je možná jakákoli.

Po aplikaci klasických linek, je možné i vytvořit iluzi vystínovaného oka. Nad tmavou linku vytvoříme linku světlejší, lehce zapuštěnou do víčka.


Permanentní makeup Rty:

Opět možné provést několika způsoby. Rty můžeme jen lehce orámovat na rozhraní pokožky a pokožky rtů. Konturku pak lehce zapustíme směrem do rtů, aby orámování nepůsobilo ostrým dojmem.

Některé zákaznice si přejí rty spíše přirozené, některé zase výraznější. Cílem tohoto zákroku je dosáhnout plnějšího tvaru rtů, popřípadě doladit nedostatky. Zvětšit, či zmenšit rty, vykreslit srdíčko, či konturku vést ve rtu. Barva je možná jakákoli. Doporučujeme si přinést svoji oblíbenou konturku, či rtěnku a tak spolu vybereme odstín, co nejbližší.Permanentní makeup se provádí přístrojem určeným k aplikaci permanentního makeupu speciálními jehličkami. Jehličky jsou sterilní a jednorázové. Rty, oči nebo obočí se znecitliví speciálním krémem a během práce se anestezie opakuje. Zákrok je pak bezbolestný.

Před vlastní pigmentací provedeme výběr barvy. Barvu testujeme přímo na kůži zákaznice, aby byl výběr barvy co nejpřesnější k požadovanému odstínu. Poté následuje předkreslení a samotná aplikace pigmentu.

Mikropigmenty se zapouští do hloubky 0,10 mm. Vlastní zákrok trvá asi půl hodiny. Nakonec se místo ošetří krémem.

 

 

 

Pracuji velice kvalitními barvami australské firmy Protat, které jsou v souladu s hygienickými předpisy ČR.

česky deutsch