Prodlužování řas

Řasy lze prodloužit či zahustit mnoha metodami, souhrnně lze rozdělit na dva principy:

 

METODA ŘASA NA ŘASU (1:1)

Jedná se o aplikaci umělých řas, kdy se lepí jedna řasa umělá na jednu řasu přírodní. Jde o bezpečnou metodu, kterou se dosáhne přirozeného efektu krásných dlouhých řas. Bezpečnost metody je zajištěna tím, že se lepí vhodná délka a striktně řasa na řasu, tím se dosáhne toho, že umělé řasy mohou respektovat životní cyklus řas přírodních. Klientka chodí pravidelně na doplňování umělých řas, protože tyto vypadávají společně s přírodními, na kterých jsou nalepeny. Lepidlo je voděodolné, tudíž řasy vydrží koupání, sprchování, sport, saunu. Jediné omezení je v tom, že na ně nesmí přijít mastné krémy či oleje. Aplikace probíhá při zavřených očích a trvá asi hodinu, je pohodlná a bezbolestná.

 

METODA OBJEMOVÁ 3D – 8D

Lepí se více řas umělých, které jsou velice tenké na jednu přírodní, každá řasa se lepí ručně zvlášť a má svůj spoj, tím je tento způsob také bezpečný pro přírodní řasy a nalepené řasy vydrží déle. A výsledkem jsou velice husté moderní řasy.

 

SPODNÍ ŘASY

Jsou dva semipermanentní způsoby jak zvýraznit spodní řasy – lze je natřít speciální hmotou nebo je nalepit. Lepí se velice jemné řasy, spíše rovnějšího tvaru, v tomto případě řasa na řasu

 

OBOČÍ

I obočí lze tvarovat a formovat pomocí nalepených chloupků různých délek.

01 ŘASA NA ŘASU PŘED
02 ŘASA NA ŘASU PO
03 ŘASA NA ŘASU PŘED
04 ŘASA NA ŘASU PO
05 3D–8D METODA PŘED
06 3D–8D METODA PO
P7197369 (6)
česky deutsch