PERMANENTNÍ MAKE UP


ÚPRAVY OBOČÍ
ÚPRAVY OBOČÍ

PUDROVÉ OBOČÍ NEBOLI PUDR EFEKT 

 Většinou vhodný pro ženy, které mají své obočí pěkné a potřebují jen trochu zvýraznit, ale zároveň mají rády šablonkové obočí. Je vhodný pro ženy, které se každodenně líčí. Naleznou se v něm extravagantní typy a okázalky. Jedná se o techniku, která je u kořene nosu jen velmi málo znatelná, na intenzitě se přidává až v posledních dvou třetinách konce obočí. U této techniky jsou nutné chloupky v obočí právě u kořene nosu, jinak výsledek nebude přirozený.

Mikropigment se vpravuje jemně do povrchu kůže mikrojehličkou jen v povrchu kůže.

Cena: 4500,- Kč       Korekce: 1500,- Kč MIKROBLADING nebo také digitalblading, neboli vláskování přístrojem.

Většinou preferují sporťačky nebo ležérky. Tyto ženy se moc nelíčí a když obočí, tak lehce pigmentem a ještě jej rozmáznou. Nerady šablonkové obočí. Jedná se o techniku, kdy se do Vašeho obočí vkreslují do kůže jakoby chloupky. Děje se tak pomocí nástroje k tomu určeného - čepelkou, namáčenou do pigmentu. Lze také provádět přístrojem s velmi jemnou extra fine nanojehličkou. To jakým přístrojem se bude zákrok provádět, určuje v drtivé většině struktura kůže klientky. Výsledek je stejný, ať se zvolí varianta kterákoliv. Pro některou ženu je přístrojová varianta špatná volba a pro druhou zase ruční. Toto prosím nechte rozhodnout pracovníka k tomuto zákroku určeného.

Cena: 3600,- Kč                   Korekce: 1500,-Kč CELKOVÉ PODSTÍNOVÁNÍ

- velice vhodná technika pro elegantní a avantgardní styl a v případě, že chloupky téměř nerostou, tak i pro extravagantní, klasický a romantický styl. Jedná se o souměrný nádech pigmentu od začátku do koce obočí.

Cena: 4200,- Kč      Korekce: 1500,- Kč


OČNÍ LINKY
OČNÍ LINKY

PUDROVÉ OČNÍ LINKY

Vhodné pro krásný tvar očí. Jedná se o oční linku, která je v poslední třetině jakoby rozmáznutá směrem k očnímu víčku. Většinou se protahuje tzv. ocásek.

Cena 3400,- Kč Korekce 1500,- Kč

(vrchní i spodní)

Cena 2400,- Kč Korekce 1500,- Kč

(jen vrchní)OČNÍ LINKA - DOJEM HUSTŠÍCH ŘAS

Jedná se o oční linku v porostu řas. Nijak se neprotahuje, končí s poslední řasou. Vhodné pro ležérky a sporťačky.

Cena 2900,- Kč      Korekce 1500,- Kč

(vrchní i spodní)

Cena 1900,- Kč      Korekce 1500,- Kč

(jen vrchní nebo spodní)OČNÍ LINKA

Většinou zcela normální linka, která se pěkně vytvaruje dle přání a typu oka, nijak se nerozmazává, je krásně zřetelná.

Cena 2900,- Kč      Korekce 1500,- Kč

ÚPRAVY RTŮ
ÚPRAVY RTŮ

AKVARELOVÉ RTY

Jedná se o techniku, kdy pigment je rovnoměrně poprášen po celých rtech, opět mikrojehličkou jen v povrchu kůže. Není definován okraj rtů, rty nelze touto technikou korigovat. Vypadá pěkně u krásně tvarovaných rtů.

Cena 4200,- Kč     Korekce 1500,- KčPUDROVÉ RTY

V současné době nejoblíbenější technika. Jedná se o náznak kontury s lehkým prosycením pigmentu do celých rtů. Rty lze touto technikou korigovat. Tato technika je vhodná téměř pro všechny styly.

Cena 4500,- Kč      Korekce 1500,- Kč