Optik do domu

Dioptrické brýle - pomůžeme vám vybrat ty pravé

Chtěli byste dioptrické brýle za internetové ceny, ale zároveň si je přejete vyzkoušet na vlastní oči?
Líbilo by se vám, kdybyste se nemuseli trmácet do kamenných očních optik, ale zároveň rádi vybíráte z pestré nabídky?
Všechna tato přání vám splní dioptrické brýle od OptikDoDomu. 

Přijedeme k vám

Nechejte si přeměřit svůj zrak u lékaře a hned potom si objednejte návštěvu OptikDoDomu. Stačí vyplnit kratičký online formulář a my se vám brzy ozveme. Přijedeme k vám. Kamkoliv po celé ČR, nezávazně a zadarmo. 


Nabídneme vám nejvýhodnější slevu

Klamavé marketingové akce u nás nečekejte. Na dioptrické brýle vám nabídneme skutečné slevy. Rádi prozradíme, která z našich slevových akcí bude nejvýhodnější právě pro vás. 

Pomůžeme vám s výběrem brýlových obrub

a to díky zkušeností z 21 leté vizážistické praxe. Dioptrické brýle musí sedět nejen komfortem, ale i vzhledem. Správné brýle by měly podpořit výraz a to hezké v obličeji.Do týdne máte nové dioptrické brýle doma

Nejpozději týden od objednávky vám dioptrické brýle doručí kurýrní služba. Platit můžete dobírkou, poukázkami nebo bankovním převodem. Ke každým brýlím vám zdarma dáme pevné pouzdro. V balíčku najdete také odpovědní zásilku, protože poštovné u případných reklamací hradíme my. Za kvalitou našich brýlí si stojíme natolik, že na všechny brýlové obruby poskytujeme doživotní garanci. 

Poradíme vám při výběru brýlových čoček

Při výběru brýlových čoček zohledníme počet dioptrií, vaši profesi a další individuální potřeby. Podle nich doporučíme vhodný materiál a povrchové úpravy. O výběru správných dioptrických čoček jsme psali také na blogu.


Příznivá cena

Optik do domu je o 50% levnější než klasické kamenné obchody.